Благодійна Ліга «СОЦІУМ», провела публічні слухання на виконання регіональної програми з протидії ВІЛ/СНІДу

Учора у місті Сєвєродонецьку на базі кризового медіа-центру «Сіверський Донець» Благодійна Ліга «СОЦІУМ», провела публічні слухання виконання регіональної програми з протидії ВІЛ/СНІДу за 2016 рік.
У обговоренні виконання програми взяли участь Головний лікар Луганського обласного Центру протидії ВІЛ/СНІДу Трощій Ю. О, Головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, професор Овчаренко М. О., представники департаментів охорони здоров’я та внутрішніх комунікацій, представники громадських організацій з міст і районів області.
Зі словами подяки і вступним словом до учасників слухань звернувся голова БЛ «СОЦІУМ» Шведюк Степан і модератор Шуліко Микола.
Учасники з великою увагою прослухали звіт про роботу обласного Центру з протидії ВІЛ/СНІДу Трощій Юлії і інформацію про роботу сайтів замісної терапії у містах області професора Овчаренко Миколи. А далі пішло обговорення проблемних питань з ВІЛ/СНІДу інститутами громадянського суспільства – доповідь/презентація консультанта благодійної ліги «Соціум»; виступ/повідомлення директора обласного відділення Всеукраїнської Мережі ЛЖВ, регіонального представника Всеукраїнської Асоціації пацієнтів замісної терапії (АСТАУ) та інших громадських спільнот. Оскільки за результатами слухань рішення не приймаються, то ми маємо можливість у найближчому майбутньому познайомитися зі звітом результатів слухань оформленими Департаментом охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації, відповідно до вимог п.20 «Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. №996. Цей звіт буде розміщено на сайті Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації, сторінці БЛ «СОЦІУМ», на моїй сторінці і на сайті БЛ «СОЦІУМ».

Голова БЛ «СОЦІУМ» Степан Шведюк

Share

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *