І знову про наболіле! Не пропустіть

Як лікар дерматовенеролог я відслідковую ситуацію з розповсюдженням інфекцій, що передаються статевим шляхом серед населення Луганської області, як на підконтрольній так і на непідконтрольній Україні території Луганщини. І на жаль хвалитися нічим. Війна, економічна, культурна та політична кризи ведуть до духовної і сексуальної вакханалії. На фоні цих негативних процесів одній частині населення не вистачає хліба, а іншій не вистачає забав.

Крім цього ми не повинні забувати про 100 тисяч сексуально голодних чоловіків які знаходяться на землях Донбасу.

Але ситуативно найбільшої тривоги викликає територія непідконтрольна Україні, бо туди з’їхалося дуже багато покидьків з ВІЛ-інфекцією, гепатитом С, інфекціями, що передаються статевим шляхом і тим же туберкульозом, а головне вони приїхали з країни де за 9 місяців 2015 року зареєстровано більше 100 тисяч ВІЛ інфікованих, де захворюваність на туберкульоз у десятки разів вища за країни ЄС, де щорічно випивається сотні літрів спиртного (не враховуючи самогону), де гепатит С реєструється як звичайна нежить для українця. І ось ця біомаса з різними ко-інфекціями ввірвалася на терени частини Луганщини де роздають любителям «руської весни», що кому забажається. Ось якраз ці зловживання спиртним, вседозволеність, тупе невігластво приводять до великої кількості зґвалтувань, масового поширення комерційного сексу, який на непідконтрольній Україні території перетворився в звичайну експлуатацію жінок у промислових масштабах. І все це відбувається на фоні відсутності  достатньої кількості лікарів, медикаментів, реагентів для лабораторних обстежень веде, що у свою чергу веде до швидкого розповсюдження цих інфекцій серед населення. Не меншим, а може і більшим злом у розповсюдженні сексуально небезпечних інфекцій наразі відіграє на обидвох територіях побутова проституція, яку чоловіки оплачують їдою, випивкою, без обіцянок на якісь сімейні стосунки. Зі зміною місця розташування частини у населеному пункті нічого не міняється окрім полових партнерів у одиноких жінок. Одна хвора бідкалася, що впродовж чотирьох змін було все добре, на п’ятому заїзді отримала гонорею. Страшно, що якраз побутова проституція знаходиться у тіні, бо багато з таких жінок не працюють і здебільшого ніяким чином не пересікаються з лікарями, а у той же час ці соціально небезпечні хвороби продовжують наростати сніжним «комом» і їх вогнище досягне апогею по усій Україні через рік-два. А не хотілося б!

За рік, що закінчується, на підконтрольну Україні територію області приїжджала велика кількість страждаючих різними хворобами викликаних інфекціями, що передаються статевим шляхом, як для лікування, так продовження заняття комерційним сексом. До речі на заправці на об’їздній дорозі у Сєверодонецьку зустрів повій, які ще до війни підпали під грантову програму і обстежувалися регулярно у 10 поліклініці м. Луганська і побачивши автора цих рядків просили організувати такі ж системні обстеження і тут. І поки вони розмовляли зі мною, до них утворилася черга із кількох машин на кожну і вони побігли бо бізнес є бізнес. Та, на жаль, він приносить не тільки певні заробітки але і певні інфекції.

Відкриття пішого переходу значно здешевило можливість попасти до лікарів на українську територію і ефективно пролікуватися. Але довга ізоляція окупованої території показала, що відсутність лікарів, медикаментів приводить до хронізації захворювань, що у свою чергу веде до демографічної кризи. Мало того, що сусіди принесли нам війну і фізичне знищення так ще й здійснюють негативний вплив на демографію. А замість «руської весни» принесли розруху, смерть, багато венеричних та інших соціально небезпечних інфекцій. Кажучи мовою агресора: «промедление смерти подобно». Пора діяти і НЕГАЙНО.

Шановні Друзі! Вважаю доцільним, ці застереження перепостити нашим бійцям, аби берегли себе і свої сім’ї.

С.В.Шведюк

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post comment