КОНКУРС «ПОЕЗІЯ МЕДИКІВ»

УВАГА КОНКУРС!!! ПРОШУ ПОШИРЕННЯ

Так уже історично склалося, що в українській літературі поет завжди був і є народним поводирем, провидцем, фіксатором і виразником народної думки, бо поет спершу є громадянином, а вже потім художником і чарівником слова. У наш час ця істина знову стає надзвичайно актуальною, адже не в простий час живемо. Та на привеликий жаль, деякі літератори в Україні, піддаючись та підтакуючи чужинській пропагандистській машині свідомо намагаються актуалізувати пристосувальницький етнопсихологічний тип українця, нехтуючи при цьому тип хороброго, волелюбного лицаря духу.

І ось гуляючи деколи сторінками у фейсбуці, я нерідко натикаюся і щиро захоплююся поезією, авторство якої належить представникам МЕДИЧНОЇ спільноти. Приємно бачити, що у більшості своїй вона звучить з високою громадянською принциповістю та моральною чистотою, почуттям соціальної i національної справедливості, відданістю правді та свободi. Я як медик, гордий тим, що ця поезія зазвичай є утверджувачем самоусвiдомлення громадянина України.

Під час одного з таких рейдів по ФБ у мене виникла думка укласти збірник поезій створених представниками МЕДИЧНОЇ спільноти Луганщини, які наразі працюють на теренах не тільки області (неокупованої і окупованої частин), але й України, бо, на жаль, велика частина з них змушена була тимчасово покинути свої робочі місця, своє житло, рідних та друзів.

Що стосовно поезії, то вона може бути обрамлена у різноманітні жанрові модифікації громадянської лірики – від поезії-звернення до поезії-реквієму, чи навіть у вигляді ліро-епічного жанру з алегоричним змістом, але не має містити антидержавницької, антиукраїнської направленості.

Вірші будуть друкуватися (не менше трьох від одного автора) в офіційно зареєстрованому альманасі «Записки», після проведеного конкурсного відбору редакційною радою. Не виключено, що не усі якісні матеріали зможуть увійти до одного збірника, тому їх буде видано у наступному накладі. Не передбачається друкувати твори великого об’єму (поеми, балади, тощо).

Автори та бажаючі долучитися до створення збірника можуть звертатися з пропозиціями за адресою: likarilug@ukr.net

Запитання по телефону: 0506485470.

Голова БО Благодійна Ліга «Соціум», заступник головного лікаря Луганської клінічної обласної лікарні Шведюк Степан Васильович.

Строк подачі матеріалів необмежений.

Share

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *