Пітчинг проектів соціальної дії

З 13 до 17 лютого 2017 року у м. Києві відбувся Пітчинг Проектів Соціальної Дії організований Координаційним центром переміщених вищих навчальних закладів за підтримки Британської Ради у рамок програми «Активні Громадяни». Представник БЛ «Соціум» Гудіма Тетяна, яка працює в переміщеній науковій установі – Інституті економіко-правових досліджень НАН України, прийняла активну участь у заході.

Серед учасників було 54 представника наукових та освітніх установ – переселенців, які представили 35 проектів. Теми проектів-різноманітні: від проведення тренінгів, створення треш – арт майданчиків і до створення власних воркспейсів, букросингів та ін.

Під час проведення Пітчингу учасники опанували навички проектного дизайну та вдосконалили власні напрацювання. Поряд із цим, вони мали змогу детальніше зрозуміти, які завдання вирішують, сформувати конкретні цілі та action plans.

Багато цікавих ідей, жвавих коментарів – все це заради того, щоб зробити кожен проект найкращим.

Також, 17 лютого 2017 року відбулося перше у цьому році засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів тимчасово переміщених із зони проведення АТО, на якому були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф; Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука; народний депутат України Олексій Рябчин, директор American Councils Ярема Бачинський.

Під час засідання обговорювалися питання щодо результатів роботи Ради ректорів ВНЗ, які тимчасово переміщені із зони проведення антитерористичної операції у 2016 році; винесення пропозицій стосовно Проекту Закону 3593-д «Про тимчасово окуповану територію України»; реалізації положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності вищих навчальних закладів, наукових установ, переміщених з тимчасово окупованої території та з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження» (обговорення норм закону; ліцензування та акредитація спеціальностей переміщених ВНЗ); вступної кампанії 2017 року (умови прийому та розподіл місць державного замовлення), а також щодо плану роботи діяльності Ради ректорів на 2017 рік.

Колектив БЛ «Соціум» дякує Координаційному центру переміщених вищих навчальних закладів за запрошення та надання можливості об’єднати зусилля щодо реалізації власних ідей, спрямованих на розвиток українського суспільства не тільки в науково-освітній, а й в інших сферах.

Share

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *