JSN Gruve - шаблон joomla Окна

КОНКУРС «ПОЕЗІЯ МЕДИКІВ !!!»

УВАГА КОНКУРС !!! Прошу ПОШИРЕННЯ

Так уже історично склалося, що в українській літературі поет завжди був і є народним поводирем, провидцем, фіксатором і виразником народної думки, бо поет спершу є громадянином, а вже потім художником і чарівником слова. У наш час ця істина знову стає надзвичайно актуальною, адже не в простий час живемо. Та на привеликий жаль, деякі літератори в Україні,піддаючись та підтакуючи чужинській пропогандистській машині свідомо намагаються актуалізувати пристосувальницький етнопсихологічний тип українця, нехтуючи при цьому тип хороброго, волелюбного лицаря духу.

І ось гуляючи деколи сторінками у фейсбуці, я нерідко натикаюся і щиро запхоплююся поезією, авторство якої належить представникам МЕДИЧНОЇ спільноти. Приємно бачити, що у більшості своїй вона звучить з високою громадянською принциповiстю та моральною чистотою, почуттям соцiальної i нацiональної справедливостi, вiдданiстю правдi та свободi. Я як медик, гордий тим, що ця поезія зазвичай є утверджувачем самоусвiдомлення громадянина України.

Під час одного з таких рейдів по ФБ у мене виникла думка укласти збірник поезій створених представниками МЕДИЧНОЇ спільноти Луганщини, які наразі працюють на теренах не тільки області (неокупованої і окупованої частин), але й України, бо, на жаль, велика частина з них змушена була тимчасово покинути свої робочі місця, своє житло, рідних та друзів.

Що стосовно поезії, то вона може бути обрамлена у різноманітні жанрові модифікації громадянської лірики – від поезії-звернення до поезії-реквієму, чи навіть у вигляді ліро-епічного жанру з алегоричним змістом, але не має містити антидержавницької, антиукраїнської направленості.

Вірші будуть друкуватися (не меньше трьох від одного автора) в офіційно зареєстрованому альманасі «Записки», після проведеного конкурсного відбору редакційною радою. Не виключено, що не усі якісні матеріали зможуть увійти до одного збірника, тому їх буде видано у наступному накладі. Не передбачається друкувати твори великого об*єму (поеми, баллади, тощо).

Автори та бажаючі долучитися до створення збірника можуть звертатися з пропозиціями за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Запитання по телефону 0506485470.

Голова БО Благодійна Ліга «Соціум», заступник головного лікаря Луганської клінічної обласної лікарні  Шведюк Степан Васильович. СТРОК ПОДАЧІ матеріалів НЕОБМЕЖЕНИЙ

Вгору