JSN Gruve - шаблон joomla Окна

П'ятий Форум розвитку громадянського суспільства

Більше 1000 учасників з усієї України – представниць/ків різних секторів – ГО, бізнесу, влади, медіа, гостей з інших країн – зустрілися 29 листопада в Олімпійському на V Форум розвитку громадянського суспільства. Гасло і тема  цьогорічного Форуму -  Змінюємо. Впливаємо. Єднаємо. Власне, навколо цих трьох важливих понять і процесів майже 9 годин розмовляли, презентували, дискутували, ділились досвідом, навчались, знайомились, стратегували найактивніші люди країни.

На столичному НСК «Олімпійський» організаторам – Isar Ednannia – вдалося створити атмосферу місця, де «всі зустрічаються з усіма», де кожна проведена хвилина додає професіоналізму, де отриманого заряду натхнення вистачає на весь наступний рік!

Благодійна Ліга Соціум, одним з основних  напрямів діяльності якої є сприяння згуртованості населення в Україні, взяла активну участь в цьогорічному форумі.  Програма форуму була доволі насиченою.  Хотілося просто одночасно бути в декількох місцях.  Адже заплановані дискусії та тренінги були насиченими, цікавими та корисними для вирішення практичних проблем.  Кожна з тем зазначених в програмі несла колосальну інформацію до роздумів та поштовх для звершення запланованого!

Приємно вразила кількість закордонних гостей та їх думки стосовно розвитку України, зокрема, щодо децентралізації влади, антикорупційної діяльності тощо.

На відкрите інтерв’ю в рамках Форуму завітав  Карл Плеснер (Carl Plesner), датчанин – спеціаліст із примирення, медіатор, фасилітатор діалогів, сертифікований тренер з Ненасильницького спілкування і фахівець з відновлювального правосуддя. Досить цікавою видалася його відкрита промова щодо власної  позиції відносно збройного конфлікту на Донбасі.

Корисно було почути і думку Валерія Пекара про те,
як громадянське суспільство України може долучитися до якісних невідворотних зрушень в українському суспільстві?

В цілому захід видався дуже корисним і цікавим. БЛ «Соціум» висловлює щиру вдячність організаторам Форуму – ІСАР Єднання – за  надану можливість навчитися новому в ході бізнес тренінгів, подискутувати, познайомитися з донорами тощо! Форум дійсно став тим, чим він став – непересічним явищем в житті українського громадянського суспільства!

Вгору